Zenturo

Zenturo to nowoczesny panel z drutów zgrzewanych naprzemiennie, umożliwiający wiele konfuguracji wypełnień i zaprojektowanie własnego unikalnego ogrodzenia. Panel Zenturo może znaleźć zastosowanie jako element ogrodzenia, do budowy przesłon zapewniających poczucie prywatności, jako podpora dla roślin pnących lub dekoracyjny murek gabionowy. Wyjątkowe wypełnienia Zenturo dają również możliwość takiego zastosowania, które zmieni ogrodzenie w osobiste „dzieło sztuki”. Panele wykonane są ze zgrzewanych ocynkowanych drutów, które następnie pokrywane są ściśle przylegającą powłoką poliestrową. Taki sposób wykonania gwarantuje wysoką jakość produktu i doskonałą trwałość.

Egidia

Panele Egidia z wypełnieniem palisadowym tworzą pełny system z bramami skrzydłowymi i przesuwnymi Egidia. Dzięki zastosowaniu niewielkiej ilości akcesoriów montaż paneli Egidia jest szybki i nie wymaga profesjonalnego przygotowania. Panele Egidia dostępne są w wersji ocynkowanej oraz malowanej proszkowo. Obie technologie powlekania zapewniają powłokom wieloletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji.

Bekafor Classic

Bekafor Classic to panelowy system ogrodzeniowy, zabezpieczający dom i ogród w tradycyjny sposób. System Bekafor Classic zapewnia sprawdzoną jakość i trwałość dzięki przęsłom wykonanym z drutu ocynkowanego i powleczonego PVC. System można montować na podmurówce lub na betonowej posadzce. Prosta konstrukcja paneli Bekafor Classic sprawia, że system dyskretnie wtapia się w kompozycję każdego ogrodu. Wysoka sztywność ogrodzenia pozwala na trwałe i solidne zabezpieczenie posesji. Panele zakończone są jednostronnie ostrymi końcami, które można umieścić u góry lub u dołu ogrodzenia.

Gabionet

System Gabionet składa się z podmurówek i słupów o różnych wymiarach wykonanych z koszy gabionowch, które można wypełnić dowolnym materiałem.

Zenturo Super

Zenturo Super to system panelowy z drutów zgrzewanych naprzeminennie, tworzący oczka w dwóch rozmiarach. Panele Zenturo Super są bardzo wytrzymałe dzięki podwójnym (2D) drutom poziomym wzmacniającym konstrukcję. Zastosowanie węższych oczek, niż w panelu Zenturo sprawia, że system Zenturo Super idealnie nadaje się do tworzenia murków gabionowych, szczególnie z wypełnieniami o małej średnicy (kamyki, liście). Ogrodzenie Zenturo Super jest dostępne jako pełny system zawierający panele, słupy orazbramy skrzydłowe.

Decofor

Decofor to kompletny dekoracyjny system ogrodzeniowy o eleganckiej i solidnej konstrukcji. Decofor to profesjonalnie wykonane ogrodzenie o nowoczesnej konstrukcji. Panele są solidne, a ponadto wyjątkowo eleganckie i dekoracyjne. Panele, słupy i bramy tworzą zharmonizowaną całość. Technologia powlekania Betafence gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Wszystkie elementy wykonuje się ze stali ocynkowanej, a następnie maluje metodą proszkową. System Decofor montuje się bardzo łatwo. Wszystkie elementy są precyzyjnie dobrane. System Decofor umożliwia montaż pomiędzy ścianami i na murkach.

Bekazur 2D

System Bekazur 2D jest zgodny z francuską normą NF 90-306, która mówi o ograniczeniu dostępu do basenów dzieciom w wieku poniżej 5 lat. Norma ta określa parametry techniczne systemu oraz odporność wszystkich elementów metalowych na korozję. Brama jest zabezpieczona systemem zamkowym, który można odblokować tylko poprzez równoczesne wykonanie 2 niezależnych czynności. Montaż systemu Bekazur 2D jest bardzo prosty. Można zainstalować go na metalowej płycie lub w betonie. Możliwy jest również montaż na pochyłości. Dekoracyjne wykończenie nadaje ogrodzeniu Bekazur 2D prosty i estetyczny wygląd.

Przesłony Collfort, Nevada i Colorado

Systemy przesłon montowane na panelach Betafence zapewniają ochronę prywatności oraz poczucie bezpieczeństwa. Różnorodność materiałów oraz kolorów sprawia, że przesłony idealnie komponują się z ogrodzeniem oraz architekturą budynku. Produkty ochrony prywatności Betafence znajdują zastosowanie w ogrodzeniach z siatek – zarówno zgrzewanych, jak i plecionych – oraz różnego typu paneli. Pasma przesłon z łatwością umieszcza się w nowych lub już istniejących ogrodzeniach poprzez wsunięcie lub przeplatanie przez oczka. Przesłony są wykonane z materiałów o wysokiej jakości, dzięki czemu mogą służyć bez konserwacji przez wiele lat. Przez okres 10 lat posiadają gwarancję Betafence.

Pantanet Family

Pantanet Family to kompletny system ogrodzeniowy, chroniący zarówno posesje prywatne, jak i parki oraz szkoły. Druty siatki Pantanet Family są ocynkowane i pokryte powłoką PVC, co zapewnia ogrodzeniu długotrwały okres użytkowania bez konieczności konserwacji. Słupy Bekaclip z listwą montażową gwarantują szybki i profesjonalny montaż oraz optymalne napięcie siatki przy użyciu niewielkiej ilości akcesoriów. Pantanet Family jest kompletnym systemem ogrodzeniowym o różnych wysokościach, dopasowanych słupach Bekaclip oraz szerokiej gamie bram skrzydłowych i przesuwnych.

Resitor

Resitor to system ogrodzeniowy z siatki plecionej o oczkach w kształcie rombu. Resitor jest wykonany z dość grubego drutu, dzięki czemu siatka zachowuje swój kształt, co w rezultacie ułatwia montaż. Elastyczność siatki uzyskiwana jest poprzez zaplatanie drutów. Technologia powlekania Betafence gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Po ocynkowaniu drut pokryty jest dodatkową powłoką ochronną z PVC. Do grodzenia boisk szkolnych w programie rządowym „Orlik 2012” została opracowana specjalna siatka Resitor Orlik o grubszym drucie i mniejszych oczkach.

Luxanet

Luxanet to dekoracyjne ogrodzenie, pozwalające na zachowanie oryginalnego wyglądu ogrodu. Siatka Luxanet idealnie nadaje się do ochrony grządek i rabatek kwiatowych. Charakterystyczny wzór siatki dodaje przestrzeni ogrodowej elegancji i porządku. Brzegi siatki Luxanet wzmocnione są dodatkowym drutem, dodając jej wytrzymałości.

Luxursus

Siatka o tradycyjnym wyglądzie, idealnie wpasowująca się w krajobraz każdego ogrodu czy rabaty. Siatka Luxursus idealnie nadaje się do ochrony grządek i rabatek kwiatowych. Siatkę Luxursus można łatwo zamotować wokół grządki lub rabatki o najbardziej nawet wyszukanym kształcie.

Hexanet

Hexanet to wielofunkcyjna, sztywna siatka pleciona o oczku sześciokątnym. Wysokiej jakości powłoka PVC. Wytrzymała i łatwa do modelowania. Wygrodzenia i klatki dla małych zwierząt, osłonki drzew i krzewów, podpora do pnączy oraz do majsterkowania.

Casanet

Casanet to wielofunkcyjna, wysokiej jakości siatka zgrzewana, ocynkowana lub powleczona PVC, o wielu zastosowaniahc w domu i ogrodzie. Wysokiej jakości powłoka PVC. Szerokie zastosowanie w ogrodzie, domu i dla zwierząt. Wygrodzenia i klatki dla małych zwierząt, osłonki drzew i krzewów oraz podpora dla pnączy.