Furtki Bekafor Classic

Furtki Bekafor Classic zostały zaprojektowane do łączenia z systemem paneli Bekafor Classic. Rama, wypełnienie Bekafor Classic oraz słupy mają wyjątkowo sztywną konstrukcję. Ograniczona liczba akcesoriów umożliwia szybki montaż. Harmonizują z panelami Bekafor Classic.

Furtki Fortinet

Furtki Fortinet zostały zaprojektowane do łączenia z systemami siatek w rokach: Pantanet, Fortinet i Resitor. Furtki Fortinet zwracają uwagę swoją elegancją. Spawana konstrukcja ramy jest wypełniona siatką zgrzewaną Fortinet. Wszystkie akcesoria (zamek, zawiasy i klamki) zostały tak zaprojektowane, by podkrelić nowoczesny wygląd furtek. Konstrukcja furtki oparta jest o w pełni spawaną ramę wykonaną ze stalowych profili kwadratowych. Wypełnienie stanowi siatka zgrzewana Fortinet o małych oczkach i grubym drucie. Wszystkie akcesoria mają pełne zabezpieczenie antykorozyjne. Furtki Fortinet są pokrywane najlepszą dostępną na rynku powłoką antykorozyjną. Najpierw powleka się je ochronną warstwą cynku, a następnie pokrywa poliestrem. Warstwa poliestrowa spełnia najwyższe normy w zakresie połysku, twardości i przylegania. Furtki Fortinet zostały tak skonstruowane, by ich montaż był łatwy i szybki oraz nie wymagał wielu akcesoriów instalacyjnych.

Furtki Egidia

Furtki Egidia o uniwersalnym wzorze doskonale harmonizują ze wszystkimi typami ogrodzeń. Solidna konstrukcja. Wszystkie elementy furtek Egidia mają solidną budowę, są lekkie i wytrzymałe dzięki ramie i wypełnieniu palisadą lub Nyloforem 3D. Prosty i uniwersalny wzór wypełnienia sprawia, że furtki Egidia harmonijnie komponują się z każdym typem ogrodzenia. Furtki Egidia dostępne są w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i malowanej proszkowo. Furtki Egidia pozwalają na szybki montaż przy użyciu minimalnej ilości akcesoriów. Zabudowa jednorodzinna i osiedlowa, parki, pływalnie oraz hurtownie i firmy.

Bramy Bekafor Classic

Bramy Bekafor Classic stanowią idealne dopełnienie systemów panelowych Bekafor Classic. Rama, wypełnienie Bekafor Classic oraz słupy mają wyjątkowo sztywną konstrukcję. Ograniczona liczba akcesoriów umożliwia szybki montaż. Harmonizują z panelami Bekafor Classic

Furtki Zenturo

Furtka Zenturo to stylowe wejście na posesję i idealne dopełnienie systemu ogrodzeniowego Zenturo. Wytrzymała konstrukcja ramy wykonana ze zgrzewanych profili. Wypełnienie panelem Zenturo o takim samym wzorze, jak system panelowy Zenturo. Elegancki i trwały system zamkowy oraz zawiasowy. W zestawie dwa słupy Bekaclip i komplet akcesoriów

Bramy Zenturo

Bramy dwuskrzydłowe Zenturo są dopełnieniem systemu panelowego Zenturo i Zenturo Super. Solidna konstrukcja ramy wykonana z profili kwadratowych. Wypełnienie panelem Zenturo z drutów zgrzewanych naprzemiennie. Powłoka odporna na korozję oraz odbarwienia (ocynk i poliester). Nowoczesny i bezpieczny system zamkowy

Furtki i bramy Decofor

Furtki i bramy Decofor to idealne dopełnienie dekoracyjnego systemu panelowego Decofor. Rama, wypełnienie i syystem słupów tworzą bardzo sztywna konstrukcję. Furtki i bramy Decofor doskonale harmonizują z systemami panelowymi Decofor Arco i Recto. Przy produkcji furtek i bram Decofor zastosowano najlepszą ochronę antykorozyjną oraz malowanie metodą proszkową. Powłoka poliestrowa spełnia surowe wymagania norm w zakresie połysku, twardości i przylegania. Ograniczona liczba akcesoriów pozwala na szybki montaż.

Bramy Egidia

Bramy Egidia to solidne i wytrzymałe konstrukcje, dostosowane do każdego typu ogrodzenia. Wszystkie elementy fbram Egidia mają solidną budowę, sa lekkie i wytrzymałe dzięki ramie i wypełnieniu palisadą lub Nyloforem 3D. Prosty i uniwersalny wzór wypełnienia sprawia, że bramy Egidia harmonijnie kompnują się z każdym typem ogrodzenia. Bramy Egidia dostępne są w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i malowane proszkowo. Bramy Egidia pozwalają na szybki montaż przy użyciu minimalnej ilości akcesoriów.

Bramy Fortinet

Bramy Fortinet zostały zaprojektowane do łączenia z systemami siatek w rokach: Pantanet, Fortinet i Resitor. Bramy Fortinet zwracają uwagę swoją elegancją. Spawana konstrukcja ramy jest wypełniona siatką zgrzewaną Fortinet. Wszystkie akcesoria (zamek, zawiasy i klamki) zostały tak zaprojektowane, by podkrelić nowoczesny wygląd bram. Konstrukcja bramy oparta jest o w pełni spawaną ramę wykonaną ze stalowych profili kwadratowych. Wypełnienie stanowi siatka zgrzewana Fortinet o małych oczkach i grubym drucie.Wszystkie akcesoria mają pełne zabezpieczenie antykorozyjne. Bramy Fortinet są pokrywane najlepszą dostępną na rynku powłoką antykorozyjną. Najpierw powleka się je ochronną warstwą cynku, a następnie pokrywa poliestrem. Warstwa poliestrowa spełnia najwyższe normy w zakresie połysku, twardości i przylegania. Bramy Fortinet zostały tak skonstruowane, by ich montaż był łatwy i szybki oraz nie wymagał wielu akcesoriów instalacyjnych.

Bramy przesuwne Egidia

Bramy przesuwne Egidia to maszyny, które działają pewnie, niezawodnie i bez zakłóceń, bez względu na warunki atmosferyczne. Egidia jest samonośna w pełnym tego słowa znaczeniu – nie tylko skrzydło nie wymaga dodatkowego podparcia, ale również konstrukcja nośna bramy nie wymaga stawiania dodatkowych słupów. Prosty i uniwersalny wzór wypełnienia sprawia, że bramy przesuwne Egidia harmonijnie komponują się z każdym typem ogrodzenia. Zamontowanie systemu odpornych zna zużycie i korozję rolek w dolnej belce zapobiega kolizjom. Bramy przesuwne Egidia dostępne są w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i malowanej proszkowo, co zabezpiecza je antykorozyjnie na wiele lat. System równoważenia bramy zapewnia równe prowadzenie bramy.